Novinky

Na tejto stránke nájdete novinky zo života našej akadémie.


Seminár s legendou Xande Ribeiro-m na Slovensku!

Zverejnené: Aktualizované:

Šampión, člen „BJJ Hall of Fame“ a náš tím. Ďakujeme Xande za nezabudnuteľný zážitok!

Zlato na ADCC v kategórii Professionals!

Zverejnené:

Ďalší úspech na Abu Dhabi Combat Club Austrian Open vo Viedni! Naša šampiónka Katarína Kovanová si vybojovala zlato v najvyššej kategorií Professionals, nakoľko v pôvodne prihlásenej skupine stredne pokročilích bojovníčok (Intermediates) nemala nakoniec súperku. K skvelému výkonu v tvrdom boji so staršou a skúsenejšou súperkou jej patrí veľká gratulácia! Oss!

Abu Dhabi Combat Club (ADCC) – 3x striebro!

Zverejnené: Aktualizované:

Náš úspešný reprezentačný tím na prestížnej NoGI súťaži Abu Dhabi Combat Club (ADCC)! Traja bojovníci tri strieborné medaily Veľká gratulácia patrí:

– Kataríne Kovanovej (-70kg, 18+ rokov)
– Adriánovi Takáčovi ( -91kg, 18+ rokov)
– Stanovi Sekerešovi (-76kg, 35+ rokov)

Genkikan Bratislava na festivale SlavCon 2018

Zverejnené: Aktualizované:

V sobotu 5.5. sme prezentovali našu akadémiu Genkikan Bratislava na SlavCon festivale. Pre návštevníkov festivalu sme si pripravili prezentáciu našich aktivít v klube bojových umení. Predniesli sme ukážky zo ženskej a mužskej sebaobrany, grapplingu pre dorast, BJJ pre deti a športového (súťažného) grapplingu v gi aj nogi.

Ďakujeme pekne členom nášho tímu ktorí ukážky bravúrne predviedli, všetkým zúčastneným divákom a organizátorom tohto skvelého festivalu!

       

    

 

Organizátori Festivalu: OZ Spoločenstvo TolkienaSciFi-Guide a Mestská časť Dúbravka. SlavCon podporili Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis